Penzion Vrbovec Retro
 
ADRESA Penzion Retro
Vrbovec 49
Vrbovec 67124
Česká Republika
Pension-Vrbovec-Retro@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
Penzion Retro ubytování Vrbovec Aktuální počasí mlha
Penzion Vrbovec Retro - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Vrbovec Retro - disponuje restauracíPenzion Vrbovec Retro - V hotelu je kulečníkPenzion Vrbovec Retro -  je k dispozici připojení na internetPenzion Vrbovec Retro -  je k dispozici letní terasaPenzion Vrbovec Retro - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Vrbovec Retro - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Vrbovec Retro - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Retro / Vrbovec

Retro Penzion Funhouse Vrbovec
Nově zrekonstruovaný penzion se nachází ve Vrbovci - příhraniční obci, ležící 7 km od Znojma a bezcelního centra Excalibur na hranici s Rakouskem a zároveň u Moravské vinařské cyklostezky. 

Vrbovec u Znojma Retro penzion ubytování
Retro penzion Funhouse ve Vrbovci u Znojma disponuje 22 lůžky. Nekuřácké rodinné pokoje jsou následujícího složení 3 dvoulůžkové pokoje (6 lůžek), 4 třílůžkové pokoje (12 lůžek), 1 čtyřlůžkový pokoj (4 lůžka). Všechny ubytovací jednotky mají ložnicí, vlastní koupelnu se sprchou a kuchyň s ledničkou.

Penzion Retro Funhouse ve Vrbovci restaurace
V přízemí budovy penzionu Retro ve Vrbovci je restaurace s možností snídaně nebo polopenze. Restaurace má kapacitu 40 míst a k dispozici je i uzavřený salónek. Snídaně kontinentální - čerstvé pečivo, šunka, sýr, zelenina, paštika, jogurt, džus. Obědy a večeře dle jídelního lístku, denní nabídka jídel a bohatý výběr pizz. Nápoje: alko (pivo Staropramen, Bernard, široký výběr koktejlů i lihovin) a bohatá nabídka nealko nápojů. Deserty: zmrzlinové poháry.

Penzion Retro Vrbovec u Znojma služby
Retro penzion ve Vrbovci má vlastní parkoviště. Penzion má letní terasu a na ni navazuje dětské hřiště. Penzion vlastní certifikát Cyklisté vítáni, hosté mají možnost úschovy kol. V Retro penzionu Funhouse ve Vrbovci si můžete zahrát stolní tenis, šipky a kulečník. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Check in od 14 hodin, Check out do 11 hodin.

Dovolená jižní Morava Vrbovec u Znojma penzion Retro
Ve vinařské obci Vrbovec je zrekonstruované koupaliště. Okolí je vhodné pro nenáročnou cykloturistiku, penzion leží na Moravské vinařské cyklostezce. V okruhu do 500 metrů od hotelu Retro Vrbovec je k dispozici hřiště na plážový volejbal a tenisové kurty. Hosté mohou také navštívit katakomby ve Znojmě nebo si prohlédnout Národní park Podyjí, cca 10 km od penzionu Retro ve Vrbovci u Znojma.